אגרת אישית לחברי ארגון יוצאי רוז'ישץ ובני דור ההמשך בישראל מאהרון גוטליב, יו"ר הארגון הנכנס

1.2.2010

 

חברים יקרים,

 

בימים אלו נבחרתי לשמש בתפקיד יושב ראש ועד הארגון בישראל. בחירתי מסמלת את העברת לפיד שימור הזיכרון מדור מקימי הארגון וותיקיו, לבני דור ההמשך, אותו אני מייצג בוועד.

 

אני מקבל עלי את התפקיד ביראת כבוד ובתחושת שליחות. אעשה כל מאמץ כדי לשמר את פעילות הארגון לאורך שנים ולקרב את בני דורות ההמשך לפעילות הארגון וכל זאת, על מנת שנשמר את זיכרון משפחותינו – יקירינו שבאו מהעיירה או שניספו בה בימי השואה הנוראיים.

 

ברצוני להודות מקרב לב לחברינו הוותיקים שפעילים שנים רבות בארגון ובוועד ואשר תרמו ממרצם וזמנם לקיום פעילות מפוארת של ארגון חי, תוסס ורב פעילות. במיוחד, אני חש חובה להודות לנשיא הכבוד שלנו משה גרברסקי, על פועלו ותרומתו רבת השנים - ולרחל דונגי, היו"ר היוצאת של הוועד, על פעילותה ותרומתה כחברת ועד שנים רבות וכיו"ר הארגון, בשנתיים האחרונות. 

 

אני פונה לחברים, ובמיוחד לבני דור ההמשך, לבנים, לנכדים ולנינים, אנא הירתמו לפעילות, בואו נשלב כוחות ויחד נשמר את הארגון לשנים רבות, נשמר את זיכרון העיירה היהודית רוז'ישץ ונשמר במקובץ את זכר יקירינו שנספו שם.

 

אני שב ומפנה את כל החברים לאתר האינטרנט של הארגון, אנא שוטטו באתר, קראו ולמדו והעבירו לבניכם ולנכדיכם למען ילמדו ויזכרו. האתר שלנו פתוח לכל תוספת, לתמונות, לדברי זיכרון, לדברי הספד וכל מה שקשור למשפחותיכם יכול לעלות לאתר. אנא השתמשו ביכולת שלנו לשמר זיכרון לכל אחת ואחד הקשורים בעיירה רוז'ישץ.

 

חשוב לי גם לציין בפניכם כי נשארו אצלי עדיין מספר עותקים של ספר הזיכרונות החדש של ותיקי הארגון, שיצא לאור בתחילת שנת 2009. הספר מרגש, והסיפורים בו מרתקים ונוגעים בנפש. אני מזמין את כולכם לרכוש עותק מספר הזיכרונות שכולו חווית זיכרון מעצימה.

 

לסיום, אני מאחל לכולנו שאוכל לעמוד במשימה החשובה העומדת לפנינו ומבטיח שאעשה כמיטבי לעמוד באתגר.

 

שלכם בהערכה,

 

אהרון גוטליב

יו"ר ועד הארגון

 

הדפס
ניהול תכנים: